Gizlilik Politikası

KİŞİSEL VERİ İŞLEME İŞLEMLERİNİN SONU

Hastaların sağladığı ve sayfada yer alan bilgi talep formunda yer alan kişisel veriler, otomatik olarak ve münhasıran klinikteki idari personelimize gönderilecektir.

İŞLEME METODU

Tedavi, CO1 madde 4’te belirtildiği gibi herhangi bir işlem veya bir dizi işlem vasıtasıyla gerçekleştirilir a) Kanun Hükmünde Kararname 196/03; Veriler, bir önceki paragrafta belirtilen amaçlarla kesinlikle ilgili ve her zaman gizlilik ve güvenliği garanti etmek için bir kılavuz, ekipman, mantık ve prosedürler kullanılarak işlenir.

VERİ

Bilgi talep formunda verilerin sağlanması isteğe bağlıdır.

RAPOR

Kişisel verileriniz ifşa edilmeyecektir. Gizlilik hakkınıza tam saygı nedeniyle, verileriniz hiç kimseye verilmeyecek, satılmayacaktır veya aktarılmayacaktır. Kişisel veriler, yalnızca yasal yükümlülüklere uymak ve yukarıda açıklanan amaçları yerine getirmek veya talebinize yanıt verebilmek için üçüncü kişilere açıklanabilir.

SAHİBİN VE MÜDÜRÜN TEDAVİSİ

Veri işlemenin sahibi ve yöneticisi, bir talepte bulunduğunuzda sizinle iletişime geçecek olan idari ekibimizdir.

HAKLAR

Veri sahibi, kontrolörden kişisel verilerin mevcudiyetine veya yokluğuna ve anlaşılır bir biçimde mevcudiyetine dair onay alma hakları da dahil olmak üzere belirli haklara sahiptir; tedavinin dayandığı veriler, mantık ve amaç hakkında bilgi sahibi olmak; Kanuna aykırı olarak işlenen verilerin iptalini, isimsiz olarak dönüştürülmesini veya bloke edilmesini, güncellenmesini, düzeltilmesini veya menfaat varsa, verilerin entegrasyonunu ve tedavinin kendisine muhalefetini elde etmek.

Detaylı Bilgi ve Sorularınız için Bana E-mail Yoluyla Ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Beni Instagram Adresimden Takip Edebilirsiniz.

Online Diyet Hakkında Bilgi Alın !
Diyetisyen İrem Çevik